+ 49 (0)212 33 60 52Mail

OVAL-LINE

Profesjonalne i nowoczesne narzędzia do gorącego powietrza z wąskim uchwytem, potężna moc grzewcza i wydajny przepływ powietrza, w połączeniu z łatwością obsługi. Nowa linia produktów FORSTHOFF, Jakość Wyprodukowane w Niemczech - przez 40 lat.

Dowiedz się więcej

NOWOŚĆ QUICK-L-ELECTRONIC

Lekka zgrzewarka na gorące powietrze o dużej mocy 1500 W, z niewielkim chwytem. Ze zintegrowanym stopniem chłodzenia bez zmiany wstępnego ustawienia grzania.

Dowiedz się więcej

AUTOMATY ZGRZEWAJĄCE NA GORĄCE POWIETRZE

Wydajna i zręczna technika do zgrzewania plandek samochodowych, namiotów, tkanin markizowych i banerów reklamowych.

Dowiedz się więcej

PRZEMYSŁOWE NAGRZEWNICE POWIETRZNE

Wytrzymałe wytwornice gorącego powietrza do kurczenia, suszenia i formowania na taśmach przenośnikowych i w maszynach.

Dowiedz się więcej

Zgrzewarki na gorące powietrze

Sektory produktów

Zgrzewarki na gorące powietrze do zastosowań przemysłowych i domowych.

Automaty zgrzewające

Automaty zgrzewające na gorące powietrze do wydajnego zgrzewania banerów reklamowych, taśm przenośnikowych i plandek samochodowych.

Zgrzewarki ręczne

Kompaktowe ręczne zgrzewarki na gorące powietrze do zgrzewania tworzyw sztucznych, napraw plandek samochodowych, do wszechstronnego zastosowania.

Nagrzewnice powietrzne

Wytwornice gorącego powietrza o wyjątkowo dużej mocy, do zastosowania na taśmach przenośnikowych, w budowie maszyn i instalacjach przemysłowych.

Zakres zastosowań

Szybko wyszukaj odpowiedni produkt do zastosowania w swojej branży

Dekarstwo

Zgrzewarki ręczne oraz zgrzewarki samojezdne FORSTHOFF znajdują zastosowanie przy obróbce dachowych taśm uszczelniających oraz taśm uszczelniających z tworzywa sztucznego.

Przemysł opakowaniowy

W przemyśle opakowaniowym liczne instalacje do produkcji opakowań wyposażone są w nasze dmuchawy na gorące powietrze oraz podgrzewacze powietrza, znajdujące zastosowanie w procesach obkurczania.

Zgrzewanie plandek samochodowych

Producenci plandek stosują nasze zgrzewarki na gorące powietrze do zgrzewania plandek samochodów ciężarowych, produkcji namiotów, markiz, banerów reklamowych oraz naprawy uszkodzonych plandek.

Przemysł budowy maszyn

Nasze podgrzewacze na gorące powietrze stosowane są w wielu procesach produkcyjnych do aktywacji, obkurczania, suszenia, sterylizacji i podgrzewania.

Zgrzewanie tworzyw sztucznych

Przemysł tworzyw sztucznych wykorzystuje nasze podgrzewacze na gorące powietrze do spawania rur, zbiorników, instalacji wentylacyjnych i płyt z tworzyw sztucznych. Obrabiane mogą być wszystkie materiały termoplastyczne.

Go to top of page